Folia opakowaniowa

Folia polietylenowa LDPE, o bardzo szerokim zastosowaniu. Posiada atest PZH na kontakt z żywnością. stnieje możliwość wykonania mikroperforacji, aktywacji pod nadruk, nadruku do 6 kolorów lub znacznika typu w kolorze czarnym lub zielonym. Folia wykonana jest w postaci taśmy, rękawa i półrękawa. Szerokość od 200mm do 1500mm, grubość od 0,018mm do 0,2mm. Folia może mieć zabarwienie. W celu przedłużenia jej żywotności może być z dodatkiem stabilizatora UV a także z dodatkiem antyblokingu lub być modyfikowana pod względem zwiększenia wytrzymałości na rozciąganie wzdłużne i poprzeczne.

Folia polietylenowa LDPE Termokurczliwa, przeznaczona jest do tworzenia pakunków poprzez obkurczanie w temperaturze 150~180 st.C. Posiada atest PZH na kontakt z żywnością. Istnieje możliwość wykonania mikroperforacji, aktywacji pod nadruk, nadruku do 6 kolorów lub znacznika typu kolorze czarnym lub zielonym. Folia wykonana jest w postaci taśmy, rękawa i półrękawa. Szerokość od 200mm do 1500mm, grubość od 0,025mm do 0,2mm. Folia ta doskonale nadaje się na solidne worki o bardzo dobrej wytrzymałości na rozciąganie i rozrywanie. Opakowania wykonane z w/w folii posiadają mniejszy poślizg dzięki czemu nadają się dobrze do paletyzacji (nie ma efektu zsuwania się wyrobów jeden z drugiego).

Folia polietylenowa HDPE, o bardzo szerokim zastosowaniu. Posiada atest PZH na kontakt z żywnością. Istnieje możliwość wykonania mikroperforacji, aktywacji pod nadruk, nadruku do 6 kolorów lub znacznika typu w kolorze czarnym lub zielonym. Folia wykonana jest w postaci taśmy, rękawa i półrękawa. Szerokość od 200mm do 1200mm, grubość od 0,006mm do 0,1mm. Folia może mieć zabarwienie.

Folia polietylenowa LDPE z Regranulatu, wykonana z odpadów technologicznych i opakowaniowych. Charakteryzuje się zmniejszoną przejrzystością i poślizgiem. Natomiast niewątpliwą pozytywną cechą jest jej niska cena. Stosuje się ją przede wszystkim jako opakowanie w transporcie wewnątrzzakładowym lub jako opakowanie zbiorcze gdzie pojedyncze sztuki wyrobu posiadają własne osłony. Folia ta nie posiada atestu PZH. Folia wykonana jest w postaci taśmy, rękawa i półrękawa. Szerokość od 200mm do 1200mm, grubość od 0,025mm do 0,2mm. Folia może mieć zabarwienie. W celu przedłużenia jej żywotności może być z dodatkiem stabilizatora UV. Istnieje możliwość wykonania aktywacji pod nadruk, nadruku do 6 kolorów lub znacznika typu w kolorze czarnym lub zielonym.

Folia polipropylenowa PP, występuje w dwóch odmianach. Jako folia sztywna, orientowana dwuosiowoOPPi folia nieorientowanaCPP(symbol handlowy - BV, NPP). Folia wykonana jest w postaci taśmy oraz półrękawa. Folię tę konfekcjonujemy na dowolne szerokości, grubość od 0,02mm do 0,1mm. Folia posiada standardowo aktywację pod nadruk. Istnieje możliwość wykonania mikroperforacji, nadruku do 6 kolorów lub znacznika typu w kolorze czarnym lub zielonym.

Folia Stretch LLDPE, folia stosowana do paletyzacji ładunków i paczek. Dostępna jest w postaci taśmy o szerokości 500mm lub w wersji GRIP 100mm, grubość 0,017~0,030mm. Dostępna w kolorze transparentnym lub czarnym.

Rodzaje wykonania folii:
Folia opakowaniowa
rękaw
Folia opakowaniowa
półrękaw
Folia opakowaniowa
taśma
Folia opakowaniowa
rękaw z zakładkami