Opakowania ekologiczne

EKOtorba biodegradowalna
Pierwsze na rynku opakowanie foliowe wyprodukowane z surowców roślinnych. Podlega w 100% biodegradacji. Dzięki zastosowaniu do produkcji surowca, produkowanego ze skrobi kukurydzianej EKOtorba jest opakowaniem idealnie łączacym dbałość o środowisko naturalne z doskonałymi walorami użytkowymi opakowań foliowych!!!
EKOtorba oxydegradowalna
Pierwsze na rynku opakowanie foliowe podlegające w 100% oxy-biodegradacji. Dzięki zastosowaniu specjalnego dodatku do tworzywa z którego jest wykonana EKOtorba, zaraz po jej wyprodukowaniu rozpoczynają się procesy chemiczne, które najdalej w ciągu 12 miesięcy doprowadzają do całkowitej oxy-biodegradacji EKOtorby.
EKOtorba papierowa
Papierowe opakowania mają zastosowanie w handlu od wielu lat. Przez ten czas zdobyły sobie uznanie wielkiej rzeszy klientów. Papier jest surowcem przyjaznym środowisku, jego stosowanie przyczynia się do zmniejszenia zawartości CO2 w atmosferze, doskonale nadaje się do recyclingu , ulega także szybkiej biodegradacji.
EKOtorba wielorazowa
EKOtorby wielorazowego użytku umożliwiają ograniczenie zużycia toreb jednorarowych. Dzięki swej wytrzymałości odporności na wilgoć oraz możliwości prania mogą służyć każdemu klientowi przez wiele miesięcy. Surowiec z którego wyprodukowane są EKOtorby nadaje się do recyclingu.

Opakowania ekologiczne
Opakowania ekologiczne